LORDI ve Zlíně

7. prosince 2013 v 19:35 | Noční motýl |  Koncerty
Věděla jsem to už od letošního letního MoRu (Masters of Rock, chcete-li) a bylo mi jasné, že se tomu vyhnout nemohu. Vidět ten plakát na jednom z plotů bylo úžasné. LORDI tu budou znova - v prosinci!
Přeprosila jsem rodiče a k listopadovým narozeninám dostala dva narůžovělé lístky.
Co nastane bylo dopředu jasné a program na 6. 12. taktéž.

Pak jsem jen v duchu odpočítávala měsíce, týdny, dny,...
Až nastal onen slibný Pátek a já s tátou vyrazila do Zlína. Cesta dlouhá, ale stálo to za to. Opravdu.
Kdo byl na alespoň jednom z jejich koncertů ví (jsem absolventka zatím jen dvou - MoR 2013 a tohoto).


Inu, abych se trošku rozepsala...
Ten den jsme měli jako zázrakem krásných pět hodin, takže nebránilo nic vyjet už ve dvě hodiny, abychom tam mohli být s předstihem - povedlo se.
Nějaké dvě hodiny před začátkem jsme dorazili do hotelu a já se pustila do nově koupených čísel Juniora (od vydavatelství 21. století).
Vše uběhlo velice rychle a za chvíli jsme už seděli v taxíku. Hlavou se mi míhaly všechny představy o koncertu a já byla plně rozhodnutá získat podpis.
První byli předkapely - Free Fall a Gate Crasher. Nebyli špatní, ale... Jednoduše jsou Lordi Lordi a úžasnými příšerkami nadále zůstanou.
Je smutné, že už si nepamatuju, kterou písničkou začli, nicméně přesně vím, že zahráli píseň, kterou hráli LIVE teprve jednou (a to den předtím v Praze) a tou je Chainsaw Buffét (Neznáte? Nepřekvapujete...)!
Jako nejlepší suvenýr jsem si odnesla to jedno malé zlaté smítko. A taky podepsaný "deník" o makingu TBONTB a novým komixem o Helle, Maně a Otusovi (R.I.P.).

Jó, byl to skvělej večer. :)

Noční Motýl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama