Co dělal N. M. po celou tu dobu?

29. prosince 2013 v 18:18 | Noční motýl |  Novinky
Popravdě to bylo celkem dost věcí, i když opominu Vánoce, ty úžasné svátky "klidu".


Je to už nějaký ten Pátek, co se Vánoce opravdu nedají označit za svátky klidu. den co den do obchodu, všechno koupit, jen ať se jim to líbí, jinak se asi majznu pánví po hlavě...! Možná se právě teď smějete, ale... chcete trvdit, že to není pravda? Myslím, že ne. a je to smutné. Co tak dostat jen pěkně ozdobený perník, jako kdysi? Né, že byste raději Playstation? Nejspíš nejste jediní.

Ale to už jsem nejspíš odvrátila od tématu. Tak tedy, co jsem vlastně dělala?
V prvé řadě jsem poprvé nakreslila můj vlčí charakter - Feriu (Ta Feria).
Že to chcete vidět? Inu, poslušte si, jenom upozorňuji, že se stále ještě učím a intenzivněji jsem začala kreslit až poslední dobou, protože jsou konečně (zase) prázdniny. Jak říkají u nás doma - už ani nevíme, jak naše škola vypadá.. Ne, samozřejmě, že to víme... Byli by jsme tupci, nevědět to, že? Inu, konec řečím, tu to máte a i s odkazem na mou RPG :D *zakrývá si oči* "Hernajs, jsem se prozradila..." :D

A jak už to tak bývá, Ježíšek i nadělil. A nadělil mezi jinými (Mám tričko The Riff, věřili byste tomu?! The Riff! :3) nové CD od skupiny Traktor (helé, už tu byl i Kabát, tak co jako -.- :D) Alcatra'n'z s úžasnou písničkou Katakomby (Byla jsem na křtu :3), která mě inspirovala k napsání povídky. Jenže inspirace nestačí a někdo to taky musí napsat, takže to tu (možná) někdy uvidíte.

A samožrejmě se odhrálo jsště hodně dalších věcí, ale tohle byly ty nejpodstatnější.
Nudný článek vím, ale i na oznamy občas dojde... :)
(Hrubky a překlepy se mohou i tohoto lenocha vyskytnout)
N. M.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama